18 Siječanj 2017

Popis klijenata

Aščić Manda Lešić Marko Martinaš Marica
Brkić Matteo Lidmila Tomislav Nemet Antun
Cetinja Ranko Lozni cijepovi Ivanović d.o.o. Nepechal Duduković Martina
Cetinja Stevo Lukić Miroslav Neruda Josip
Cvek Mato Lukić Snježana Nikić Milan
Manjarić Monika Ljubičić Dejan Obrt Aurea
Veselinović Vedran Maganjić Željko Obrt LEONA vl. Marija Bošnjak
Veselinović Goran Majhen Danka Obrt Willijams
Tuček Obrt Maltašić David Pamuklić Vjekoslav
Abramović Danijela Mandić Ivica Papratović Matija
Avgustinović Mićo Marić Josip PASTRVA-VALLIS AUREA
Barbarić Ivan Marinović Branka Perković Slavko
Bionda Ivan, OPG Bionda Markulak Stanka Peternel Valentin
Ćurić Susanna Marjanović Leonardo Radoš Jozo
Ćurić Tomislav Markulić Sandra Rajič Ivica
Donković Marija Marušić Darko Romić Dario
Gradec d.o.o. Matijević Ivan Romić Karmela
Ivaniš Ivica Matijević Ljiljana Salvador Vesna
Jakobović Stjepan Medved Josip Solić Stjepan
Janjatović Minela Mejdanac Lidija Stilinović Marija
Jelčić Ivan Melius obrt Šalata Ivica
Jevicki Antun Mihaljević Marija Šljakić Marija
Kajmić Dražen Mikić Josip Štimac Milan
Lidera pto Mikuš Fabijan Toman Danica
Lovrić Damir Mikuš Vladimir Tomašević Danijel
Marošević Vinko Miličević Luka Tomić Alen
Vonić Bojan Miličević Željko Tomić Vladimir
Obrt Štefančić-proizvodnja vina od malina Nikolić Slavica Vidić Marijan
Pandurević Tomo Nekić Ivan VINARSTVO I VINOGRADARSTVO ENJINGI
Pandurić Mladen NOVAK obrt za proizvodnju i usluge vl.Trpimir Novaković Zelenika Antonija
Pavlović Josip Obrt Klica, vl. Ivica Hajduk Zlomislić Marica
Irena Radošić Oršolić Stipa Filipović Goran
Plinex d.o.o. Oršolić Tomislav Balog Stjepan
Polić Ivan Pandurić Nikola AGRO-BJELKOVAC, obrt za poljoprivredu
Rešetar Miladin Paradinović Aleksandar Ardalić-Filić Bojana
Skorosavljević Dušan Pavić Matej VOĆE, Marica Biljan
Šimunović Matija Pejić Graditeljstvo Bošnjak Dario
ŠTE-BRA OKUSI j.d.o.o. Perić Igor Đurasević Goran
Švaganović Levak Mirela Petrović Nikol Đuričić Tihomir
Učenička zadruga OŠ Ivan Filipović V.Kopanica Plančak Mihael EXPLICO d.o.o.
Valjetić Đuro Posavčević Filip Farkaš Ivan
Vidaković Ankica PPK Valpovo Hera, obrt za poljoprivredu i trgovinu
Višić Ivica PPK Valpovo EKO Horvat Zlatko
Županić Eva Prica Zdravko Jaković Joza
Cmrečnjak Siniša Primorac Domagoj Kapetanović Matej
ABC Obrt u poljoprivredi Primorac Ivan Kolarek Anica
Agro-Kadex Pšak Stanko Kolarek Hrvoje
Antoni Ratko Radnić Ante Majstorović Dragomir
Bakač Marta Radoš Danko Marmelo d.o.o.
Baksa Samuel Radovanović Milan Pavković Biljana
Bandić Željko Rajković Nenad SALE, Saša Pejanović
Barišić-Jaman Ivan Rasadnici Hadrović d.o.o. Pejić Gordana
Bednjanić Hrvoje Rajič Toni Pejić Josip
Begović Milan Čudesna šuma Pejić Marijo
Beljan Lidija Rončević Anamarija Perković Ivan
Bioagrar d.o.o. Ručević Josip Perković Anna Maria
Biokooperativa d.o.o. za proiz.i promet u polj. RUSAN, obrt za poljoprivredu, turizam i usluge uljepšavanja Plantak Vlatka
Blagojević Nenad Baldić Josip Poljak Saša
Blažević Zdravko Seletković Dominik PZ Ergela Višnjica
Boršić Adam Služek Marija OPG Subotić Dragana
Boršić Ivan Solin Zoran OPG Špoljarić Andrea
Budiša Krešimir Stanić Bojan Teodorović Saša
Buljević Ivo Stanković Dario OPG Kesten, Tomislav Vukelić
Burilo Lidija Sučević Petar Wilson Aleksandra
Bošnjak Adrijana Šapina Ivan Žitković Mario
Božić Veronika Šimunec Karla Tomičić Renato
Budimir Marijan Šlegl Ante Tomljenović Damir
Ciboci Dalibor Šunić Ankica Adžić Zoran
Cvenić Josip Šunjić Vedran Antolović Ivan
Čalušić Perica Tipografija grafičko-trgovačko dioničko društvo Apex bioplin d.o.o.
Čondić Geyer Snježana TM BAU d.o.o. za graditeljstvo i usluge Babić Luka
Čurić Marija Todić Željko Dujmović David
Ćorić Karolina Tojčić Ivan Džo j.d.o.o.
Ćosić Tanja Tomešić Nenad ELABORAT j.d.o.o. za poslovno savjetovanje
Devald Igor Tomičić Mia Glavačević Josip
Dorkić Darko TOMISLAV POLJOPRIVREDNI OBRT Hardi Mara
Dorić Perica Tonković Nikola Ivić Hrvoje
Muhar Marijo Tot Diana Ivić Tomislav
Đurđević Snježana Totić Branko Plančak Mihael
OPG Zena Totić Stipo Knežević Pero
EKOS, obrt za poljoprivredu Trepšić Ivica Knežević Slaven
Erić Ivan Unterajner Bušić Tamara Knežević Željko
Erić Zvonimir VAPOROS, Obrt za trgovinu i usluge Kovačić Olgica
Eurofors d.o.o. Vešligaj Jasminka Kolak Snježana
Eurolea, poljoprivredni obrt Vimat trgovački obrt Krmek Mile
Forgić Adam VIS VITALIS d.o.o. Kurbanović Perica
FRNJA Franjić Ivan Vladić Katarina Lampert d.o.o.
Franjić Ivica V.M.Business Development Lešić Ilija
Franjić Mato Vučemilović-Grgić Ivana Lovrić Adam
Glavačević Hrvoje Vaci Franjo Lunka Tomislav
Glavačević Luka Vuković Ivan Manojlović Đorđe
Grabar Josip Vuković Goran Manojlović Vlado
Granat Tomislav Werkmann Ružica Matičić Goran
Gudelj Mateja Zubak Goran Morhan Ljubica
Hadrović Ivan Zuber Jovica Mudri Ljubica
Hajduk Stjepan Zuber Miličević Jovana Mudri Tomislav
Hanulak Anđela Zvonarević Branimir Mogoš Ljubica
Hanžek Renato Živko Marijana Parašilovac Kata
HEMP AGRO j.d.o.o. Cetinic-Frankos Matija P.P.O.ZVIRNJAČA
Iličić Ivan Župan Irena Paunović Slađana
Ivančić Franjo Andrlić Berislav PG Frček Mladen
Ivanišević Obrt Antunović Ivan Fiket Tomislav
OPG Ivanović, Andreas Ivanović Berryland j.d.o.o. Plivelić Luka
Ivković Martina Biondić Josip Poloj d.o.o.
Jakim Marko Biondić Milan Prodanović Dragana
Janjić Danijel Blagojević Milan PZ HRVATSKIH BRANITELJA RAVNICA VUKOVAR
Kajba Boško Blažević Filip RUSKAJ JOAKIM
Kajba Milan Božić Danijel Sakić Nikola
Kalajžić Ivan Jeronim Budimlić Dragutin Sedmak Andrej
Kardum Terezija Budimir Božo "SEOSKO IMANJE PEIČEVIĆ" obrt
Karlović Miro Čenić Danijel Strajinić Aleksandar
Kišić Ivica Delić Anna Suknović Alojzije
Klara Boris Despić Drago Šebalj Terezija
Borko Goran Despić Katarina Štivić Mirko
Klepo Jelica Đurić Vlado Teodorović Žarko
Klepo Mirjana Fiket Tomislav Tovilo Marijana
Klepo Nada Filipin Ankica Trbuk Marija
Knežević Dominik Fliszar Ivica Vidić Goran Antonio
Knežević Hrvoje Fržuljević Zvonko Vuić Sanjin
Knežić Hrvoje Galić Tomislav Zelenika Domagoj
Kodžoman Mario Grbić d.o.o. Butka Alen
Kopljar Vjekoslav Grgić Dragan Šostar Marko
Koprolčec Dina Guzanović Matej Grman Ivan
Kovač Daniel Ivičić Drago Tomičić Robert
Kovačević Jula Ivković Lidija OPG Višnjica, Leon Togonal
Krstić Josip Japundžić Marko Marčetić Anita
Kudrić Dragan Kekelić Blaško Margeta Josip
Kušenić Božidar Kopačević Jozo Lenđel Melita
Jozipović Marica Krnčević Ljiljana Marjanović Tomislav
Jurkić Jelena Kšenek Jaroslav Marković Krunoslav
LEGACY KAP D.O.O. Manojlović Nebojša Kuzmić Renato
Lehki Franjo Sabo Branislav Dvoraček Vladislav
Banje Ivana Marković Mato Rukavina Vesna
Lešić Katarina Lešić Marko IN Barać Dumančić
EKODU Robić Zvonimir Keglević Branko
Ukoliko želite primati novosti, molimo unesite ime, prezime i email adresu.