18 Siječanj 2017

Popis klijenata

Aščić Manda Lešić Katarina Marković Mato
Brkić Matteo Lešić Marko Martinaš Marica 
Cetinja Ranko  Lidmila Tomislav Nemet Antun 
Cetinja Stevo Lozni cijepovi Ivanović d.o.o. Nepechal Duduković Martina
Cvek Mato Lukić Miroslav  Neruda Josip 
Manjarić Monika Lukić Snježana  Nikić Milan
Veselinović Vedran Ljubičić Dejan Obrt Aurea
Veselinović Goran Maganjić Željko Obrt LEONA vl. Marija Bošnjak 
Tuček Obrt Majhen Danka  Obrt Willijams
Abramović Danijela Maltašić David Pamuklić Vjekoslav
Avgustinović Mićo Mandić Ivica Papratović Matija
Barbarić Ivan Marić Josip PASTRVA-VALLIS AUREA
Bionda Ivan, OPG Bionda Marinović Branka Perković Slavko
Ćurić Susanna Markulak Stanka Peternel Valentin
Ćurić Tomislav Marjanović Leonardo Radoš Jozo
Donković Marija Markulić Sandra Rajič Ivica 
Gradec d.o.o.  Marušić Darko Romić Dario
Ivaniš Ivica Matijević Ivan Romić Karmela
Jakobović Stjepan Matijević Ljiljana  Salvador Vesna
Janjatović Minela Medved Josip Solić Stjepan
Jelčić Ivan Mejdanac Lidija  Stilinović Marija
Jevicki Antun Melius obrt Šalata Ivica
Kajmić Dražen Mihaljević Marija Šljakić Marija
Lidera pto Mikić Josip Štimac Milan
Lovrić Damir Mikuš Fabijan Toman Danica 
Marošević Vinko Mikuš Vladimir Tomašević Danijel 
Vonić Bojan Miličević Luka Tomić Alen 
Obrt Štefančić-proizvodnja vina od malina Miličević Željko Tomić Vladimir
Pandurević Tomo Nikolić Slavica Vidić Marijan
Pandurić Mladen Nekić Ivan VINARSTVO I VINOGRADARSTVO ENJINGI
Pavlović Josip NOVAK obrt za proizvodnju i usluge vl.Trpimir Novaković Zelenika Antonija
Irena Radošić Obrt Klica, vl. Ivica Hajduk Zlomislić Marica
Plinex d.o.o. Oršolić Stipa Filipović Goran
Polić Ivan  Oršolić Tomislav Balog Stjepan
Rešetar Miladin  Pandurić Nikola AGRO-BJELKOVAC, obrt za poljoprivredu
Skorosavljević Dušan Paradinović Aleksandar Ardalić-Filić Bojana
Šimunović Matija Pavić Matej VOĆE, Marica Biljan
ŠTE-BRA OKUSI j.d.o.o. Pejić Graditeljstvo Bošnjak Dario
Švaganović Levak Mirela Perić Igor Đurasević Goran
Učenička zadruga OŠ Ivan Filipović V.Kopanica Petrović Nikol  Đuričić Tihomir
Valjetić Đuro  Plančak Mihael EXPLICO d.o.o. 
Vidaković Ankica Posavčević Filip Farkaš Ivan
Višić Ivica PPK Valpovo Hera, obrt za poljoprivredu i trgovinu
Županić Eva PPK Valpovo EKO Horvat Zlatko
Cmrečnjak Siniša Prica Zdravko  Jaković Joza
ABC Obrt u poljoprivredi Primorac Domagoj Kapetanović Matej
Agro-Kadex Primorac Ivan Kolarek Anica
Antoni Ratko Pšak Stanko Kolarek Hrvoje
Bakač Marta Radnić Ante Majstorović Dragomir
Baksa Samuel Radoš Danko Marmelo d.o.o.
Bandić Željko Radovanović Milan Pavković Biljana
Barišić-Jaman Ivan Rajković Nenad SALE, Saša Pejanović
Bednjanić Hrvoje Rasadnici Hadrović d.o.o. Pejić Gordana
Begović Milan Rajič Toni Pejić Josip
Beljan Lidija Čudesna šuma  Pejić Marijo 
Bioagrar d.o.o. Rončević Anamarija Perković Ivan
Biokooperativa d.o.o. za proiz.i promet u polj.  Ručević Josip Perković Anna Maria
Blagojević Nenad RUSAN, obrt za poljoprivredu, turizam i usluge uljepšavanja Plantak Vlatka
Blažević Zdravko Baldić Josip Poljak Saša
Boršić Adam Seletković Dominik PZ Ergela Višnjica
Boršić Ivan Služek Marija OPG Subotić Dragana
Budiša Krešimir Solin Zoran OPG Špoljarić Andrea
Buljević Ivo Stanić Bojan Teodorović Saša
Burilo Lidija Stanković Dario OPG Kesten, Tomislav Vukelić
Bošnjak Adrijana Sučević Petar Wilson Aleksandra
Božić Veronika Šapina Ivan Žitković Mario
Budimir Marijan Šimunec Karla Tomičić Renato
Ciboci Dalibor Šlegl Ante Tomljenović Damir
Cvenić Josip Šunić Ankica Adžić Zoran
Čalušić Perica Šunjić Vedran Antolović Ivan
Čondić Geyer Snježana Tipografija grafičko-trgovačko dioničko društvo Apex bioplin d.o.o. 
Čurić Marija TM BAU d.o.o. za graditeljstvo i usluge Babić Luka
Ćorić Karolina Todić Željko Dujmović David
Ćosić Tanja Tojčić Ivan Džo j.d.o.o.
Devald Igor Tomešić Nenad ELABORAT j.d.o.o. za poslovno savjetovanje
Dorkić Darko Tomičić Mia Glavačević Josip
Dorić Perica TOMISLAV POLJOPRIVREDNI OBRT Hardi Mara
Muhar Marijo Tonković Nikola Ivić Hrvoje
Đurđević Snježana Tot Diana Ivić Tomislav
OPG Zena  Totić Branko Plančak Mihael
EKOS, obrt za poljoprivredu Totić Stipo Knežević Pero
Erić Ivan Trepšić Ivica Knežević Slaven
Erić Zvonimir Unterajner Bušić Tamara Knežević Željko
Eurofors d.o.o. VAPOROS, Obrt za trgovinu i usluge Kovačić Olgica
Eurolea, poljoprivredni obrt Vešligaj Jasminka Kolak Snježana
Forgić Adam Vimat trgovački obrt Krmek Mile
FRNJA Franjić Ivan VIS VITALIS d.o.o. Kurbanović Perica
Franjić Ivica Vladić Katarina Lampert d.o.o.
Franjić Mato V.M.Business Development Lešić Ilija
Glavačević Hrvoje Vučemilović-Grgić Ivana Lovrić Adam
Glavačević Luka Vaci Franjo Lunka Tomislav
Grabar Josip Vuković Ivan Manojlović Đorđe
Granat Tomislav Vuković Goran  Manojlović Vlado
Gudelj Mateja Werkmann Ružica Matičić Goran
Hadrović Ivan Zubak Goran Morhan Ljubica
Hajduk Stjepan Zuber Jovica Mudri Ljubica
Hanulak Anđela Zuber Miličević Jovana Mudri Tomislav
Hanžek Renato Zvonarević Branimir Mogoš Ljubica
HEMP AGRO j.d.o.o. Živko Marijana Parašilovac Kata
Iličić Ivan Cetinic-Frankos Matija P.P.O.ZVIRNJAČA
Ivančić Franjo Župan Irena Paunović Slađana
Ivanišević Obrt Andrlić Berislav PG Frček Mladen
OPG Ivanović, Andreas Ivanović Antunović Ivan Fiket Tomislav
Ivković Martina Berryland j.d.o.o. Plivelić Luka
Jakim Marko Biondić Josip Poloj d.o.o.
Janjić Danijel Biondić Milan  Prodanović Dragana
Kajba Boško Blagojević Milan PZ HRVATSKIH BRANITELJA RAVNICA VUKOVAR
Kajba Milan Blažević Filip  RUSKAJ JOAKIM
Kalajžić Ivan Jeronim Božić Danijel  Sakić Nikola
Kardum Terezija Budimlić Dragutin Sedmak Andrej
Karlović Miro Budimir Božo "SEOSKO IMANJE PEIČEVIĆ" obrt
Kišić Ivica Čenić Danijel Strajinić Aleksandar
Klara Boris Delić Anna  Suknović Alojzije
Borko Goran Despić Drago  Šebalj Terezija
Klepo Jelica Despić Katarina Štivić Mirko
Klepo Mirjana Đurić Vlado Teodorović Žarko
Klepo Nada Fiket Tomislav Tovilo Marijana
Knežević Dominik Filipin Ankica Trbuk Marija
Knežević Hrvoje Fliszar Ivica Vidić Goran Antonio
Knežić Hrvoje Fržuljević Zvonko Vuić Sanjin
Kodžoman Mario Galić Tomislav Zelenika Domagoj
Kopljar Vjekoslav Grbić d.o.o. Butka Alen
Koprolčec Dina Grgić Dragan Šostar Marko
Kovač Daniel Guzanović Matej Grman Ivan
Kovačević Jula Ivičić Drago Tomičić Robert
Krstić Josip Ivković Lidija OPG Višnjica, Leon Togonal
Kudrić Dragan Japundžić Marko Marčetić Anita
Kušenić Božidar Kekelić Blaško Margeta Josip
Jozipović Marica Kopačević Jozo Lenđel Melita
Jurkić Jelena Krnčević Ljiljana Marjanović Tomislav
LEGACY KAP D.O.O. Kšenek Jaroslav
Lehki Franjo Kukić Nemanja 
Ukoliko želite primati novosti, molimo unesite ime, prezime i email adresu.